Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Derriere le miroir N°231

A59/1119

Joan Miró (1893-1983)

DERRIERE LE MIROIR N°231

1978
Litografie na papíře, 365x550 mm (výřez pasparty), obálka bibliofilie "Derriere le miroir", č. 231. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Joan Miró - katalánský malíř, řadící se mezi přední světové surrealisty.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.