A59/1119
Joan Miró (1893-1983)
DERRIERE LE MIROIR N°231
1978
Litografie na papíře, 365x550 mm (výřez pasparty), obálka bibliofilie "Derriere le miroir", č. 231.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Joan Miró - katalánský malíř, řadící se mezi přední světové surrealisty.