A59/1120
Karel Beneš (1932)
SEDÍCÍ AKT
1988
Litografie na papíře, 340x267 mm (výřez pasparty), sign. a dat. při spodním okraji "KBeneš 88".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.