A59/1121
Karel Beneš (1932)
STOJÍCÍ AKT
1994
Litografie na papíře, 320x220 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "KBeneš 94".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.