A59/1122
Petra Oriešková (1941)
APLLÓN A MÚZY
1993
Barevná litografie na papíře, 345x240 mm, zn. při spodním okraji "179/200 Apollón a múzy", sign. a dat. vpravo dole tužkou "Petra Oriešková 1993".