Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice grafik

A59/1125

Tomáš Bím (1946)

DVOJICE GRAFIK

1977, 2005
Ve větvích. Litografie na papíře, 192x145 mm, sign. a dat. při spodním okraji "10/80 Tomáš Bím 77". Rámováno, zaskleno. Hora Fudži. Litografie na papíře, 190x140 mm, sign. a dat. při spodním okraji "26/120 Tomáš Bím 05". Rámováno, zaskleno.