A59/1125
Tomáš Bím (1946)
DVOJICE GRAFIK
1977, 2005
Ve větvích. Litografie na papíře, 192x145 mm, sign. a dat. při spodním okraji "10/80 Tomáš Bím 77". Rámováno, zaskleno. Hora Fudži. Litografie na papíře, 190x140 mm, sign. a dat. při spodním okraji "26/120 Tomáš Bím 05". Rámováno, zaskleno.