A59/1126
Jiří Slíva (1947)
ČTVEŘICE GRAFIK - IN VINO VERITAS
Litografie na papíře, 3x 290x200 mm a 1x 200x140 mm, sign. při spodním okraji "Jiří Slíva". Rámováno, zaskleno.