Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice grafik - In vino veritas

A59/1126

Jiří Slíva (1947)

ČTVEŘICE GRAFIK - IN VINO VERITAS

Litografie na papíře, 3x 290x200 mm a 1x 200x140 mm, sign. při spodním okraji "Jiří Slíva". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.