Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice grafik - Cirkus

A59/1127

Jiří Slíva (1947)

TROJICE GRAFIK - CIRKUS

Litografie na papíře, 290x230 mm, sign. při spodním okraji "Jiří Slíva". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.