Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Hlubina III.

A59/1129

Karel Demel (1942)

HLUBINA III.

2004
Lept na papíře, 270x210 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "KaDemel 04". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.