Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sláva hvězd se dotýká

A59/1131

Dagmar Mezricky (1944)

SLÁVA HVĚZD SE DOTÝKÁ

1994
Litografie na sololitu, 940x670 mm, sign. a dat. vpravo dole "Dagmar Mezricky 94". Rámováno.