A59/1131
Dagmar Mezricky (1944)
SLÁVA HVĚZD SE DOTÝKÁ
1994
Litografie na sololitu, 940x670 mm, sign. a dat. vpravo dole "Dagmar Mezricky 94".
Rámováno.