A59/1132
Dagmar Mezricky (1944)
AKT V ZAHRADĚ
2004
Kombinovaná technika, akvarel na papíře, 375x462 mm, sign. a dat. vpravo dole "Dagmar Mezricky 04".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.