Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Baletka

A59/1209

Jaroslav Fousek (1885-1954)

BALETKA

1918
Olej na kartonu, 35x40 cm, sign. a dat. vpravo nahoře "Jar. Fousek. 18.". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.