Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dobytčí trh

A59/1218

Karl Stuhlmüller (1859-1930)

DOBYTČÍ TRH

Olej na plátně, 18x40 cm, sign. vpravo dole "K. Stuhlmüller", tamtéž zn. "München". Rámováno, na rámu plechový štítek se jménem autora. Stav B. Provenience: sbírka Karla Löwa (1849-1930), významné osobnosti rakousko-uherského textilního průmyslu.