A59/1220
Karel Banďouch (1893-1960)
HORSKÁ KRAJINA
Olej na plátně, 75x55 cm, sign. vpravo dole "K. Banďouch". Rámováno. Stav A.
Karel Banďouch – brněnský malíř, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Schikanedera.