A59/1221
Karel Banďouch (1893-1960)
ÚDOLÍ V HORÁCH
Olej na plátně, 73x68 cm, sign. vpravo dole "K. Banďouch". Rámováno. Stav A.
Karel Banďouch – brněnský malíř, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Schikanedera.