Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Podzim v horách

A59/1222

František Cína Jelínek (1882-1961)

PODZIM V HORÁCH

1922
Olej na kartonu, 33x50 cm, sign. a dat. vpravo dole "Cína Jelínek 22". Rámováno, zaskleno. Stav A.