Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pole s vlčími máky

A59/1225

Ignác Ujváry (1860-1927)

POLE S VLČÍMI MÁKY

Olej na kartonu, 24x36 cm, sign. vlevo dole "Ujváry". Rámováno. Stav C.