Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvorek ve večerním slunci

A59/1227

Alois Kalvoda (1875-1934)

DVOREK VE VEČERNÍM SLUNCI

Olej na kartonu, 34x31 cm, sign. vpravo dole "Al. Kalvoda.". Rámováno, zaskleno. Stav A.