A59/1228
Jaroslav Panuška (1872-1958)
ZIMA NA VALAŠÍCH
Olej na kartonu, 31x41 cm, sign. vlevo dole "Panuška". Rámováno. Stav A.
Jaroslav Panuška - malíř, krajinář, ilustrátor. Studoval v Praze na AVU u M. Pirnera a na krajinářské škole u J. Mařáka.