Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Jarní krajina

A59/1229

Josef Jambor (1887-1964)

JARNÍ KRAJINA

1935
Olej na plátně, 20x30 cm, sign. a dat. vlevo dole "Jambor 1935". Rámováno, zaskleno. Stav B.