A59/1231
František Ziegelheim - Záhorský (1885-1979)
POHLED NA ŠTRAMBERK Z HOREČEK
1943
Olej na kartonu, 32x46 cm, sign. a dat. vpravo dole "F. Ziegelheim 43". Rámováno.