Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sluneční den v Pisárkách

A59/1237

František Myslivec (1890-1965)

SLUNEČNÍ DEN V PISÁRKÁCH

1947
Olej na plátně, 46x69 cm, sign. a dat. vpravo dole "Fr. Myslivec 1947", na zadní straně značeno štítkem s názvem a autorským razítkem. Rámováno, zaskleno. Stav A.