A59/1238
František Myslivec (1890-1965)
LETNÍ KRAJINA S ŘEKOU
Olej na papíře, 13x20 cm, sign. vlevo dole "Fr. Myslivec", na zadní straně značeno autorským razítkem. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.