A59/1239
František Myslivec (1890-1965)
DVOJICE MINIATUR
1949
Krajiny s dvojicí venkovanů. Olej na papíře, 8x7 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "F. Myslivec 49" a vpravo dole "F. Myslivec 49". Paspartováno, rámováno, zaskleno.