A59/1241
Karel Jan Sigmund (1897-1959)
PODZIM NA POLI
Olej na překližce, 58x70 cm, sign. vpravo dole "K. J. Sigmund". Rámováno, zaskleno. Stav A.
Karel Jan Sigmund - krajinář působící v Heřmanově Městci. Studoval u prof. Schöna v Drážďanech a u prof. Nejedlého v Praze. Uskutečnil studijní cesty po Itálii, Francii, Rakousku, Německu, Jugoslávii. Vystavoval např. na Východočeských salonech v Poličce.