A59/1242
Jan Jílek (1905-1982)
ZIMNÍ TÁNÍ
Olej na kartonu, 31x49 cm, sign. vlevo dole "Jan. Jílek". Rámováno, zaskleno. Stav A.
Jan Jílek - malíř krajin, figuralista. Pravidelně se účastnil výstav SVUM. Maloval krajinu v okolí řeky Bečvy a lesy v Českomoravské vysočině.