Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zimní tání

A59/1242

Jan Jílek (1905-1982)

ZIMNÍ TÁNÍ

Olej na kartonu, 31x49 cm, sign. vlevo dole "Jan. Jílek". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Jan Jílek - malíř krajin, figuralista. Pravidelně se účastnil výstav SVUM. Maloval krajinu v okolí řeky Bečvy a lesy v Českomoravské vysočině.