A59/1243
Jan Plíva (1910-1985)
TÁNÍ NA BLATECH
Olej na kartonu, 39x48 cm, sign. vlevo dole "Plíva", na rámu plechový štítek s názvem. Rámováno, zaskleno. Stav C.
Jan Plíva - malíř jihočeské a severočeské krajiny. Studoval na UMPRUM v Brně u prof. P. Dillingera a F. Süssera.