Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tání na Blatech

A59/1243

Jan Plíva (1910-1985)

TÁNÍ NA BLATECH

Olej na kartonu, 39x48 cm, sign. vlevo dole "Plíva", na rámu plechový štítek s názvem. Rámováno, zaskleno. Stav C.

Jan Plíva - malíř jihočeské a severočeské krajiny. Studoval na UMPRUM v Brně u prof. P. Dillingera a F. Süssera.