A59/1252
Otto Matoušek (1890-1977)
POSTAVY V PŘEDJARNÍ KRAJINĚ
1959
Olej na kartonu, 43x69 cm, sign. a dat. vlevo dole "Ota Matoušek 1959". Rámováno, zaskleno.