A59/1253
Vilém Mužík (1902-1978)
KOROUŽNÉ S POHLEDEM NA ZUBŠTEJN
Olej na plátně (adjustováno na kartonu), 28x40 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Mužík". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.
Vilém Mužík – brněnský malíř, žák pražské akademie u prof. Loukoty, Krattnera, Thieleho a Nowaka. Podnikl studijní cestu do Paříže. R. 1936 uspořádal soubornou výstavu v Brně.