A59/1254
Vilém Mužík (1902-1978)
KRAJINA ZE ŽABOVŘESK
Olej na plátně, 80x120 cm, sign. vpravo dole "V. Mužík". Rámováno. Stav B.
Vilém Mužík – brněnský malíř, žák pražské akademie u prof. Loukoty, Krattnera, Thieleho a Nowaka. Podnikl studijní cestu do Paříže. R. 1936 uspořádal soubornou výstavu v Brně.