Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ženy v přírodě

A59/1255

Vilém Mužík (1902-1978)

ŽENY V PŘÍRODĚ

Skica. Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 28x21 cm (výřez pasparty), na rubu přípis. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vilém Mužík – brněnský malíř, žák pražské akademie u prof. Loukoty, Krattnera, Thieleho a Nowaka. Podnikl studijní cestu do Paříže. R. 1936 uspořádal soubornou výstavu v Brně.