Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Chalupy

A59/1256

Leonard Rotter (1895-1963)

CHALUPY

Olej na plátně, 44x54 cm, sign. vlevo dole "L. Rotter". Rámováno. Stav A.

Leonard Rotter - český malíř a sochař, mimo časté motivy z pražského prostředí zobrazoval i venkovskou krajinu.