A59/1256
Leonard Rotter (1895-1963)
CHALUPY
Olej na plátně, 44x54 cm, sign. vlevo dole "L. Rotter". Rámováno. Stav A.
Leonard Rotter - český malíř a sochař, mimo časté motivy z pražského prostředí zobrazoval i venkovskou krajinu.