A59/1263
Jaromír Seidl (1893-1968)
STARÉ BĚLIDLO
1939
Olej na kartonu, 49x65 cm, sign. a dat. vpravo dole "Staré Bělidlo, Jaromír Seidl 1939". Rámováno, zaskleno.