A59/1268
Cyril Jančálek (1891-1954)
DVOJICE KRAJIN Z ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY
1945, 1946
Výhled z Čihadel u Bílkova. Olej na kartonu, 19x25 cm, sign. vpravo dole "Cyr. Jančálek". Rámováno, zaskleno. Chaloupka na Vysočině - Krátká. Olej na kartonu, 19x25 cm, sign. a dat. vlevo dole "Cyr. Jančálek 45". Rámováno, zaskleno.