A59/1269
Cyril Jančálek (1891-1954)
DVOJICE POHLEDŮ NA DAČICE
1939, 1946
Dačice od Dyje. Olej na kartonu, 34x49 cm, sign. a dat. vpravo dole "Cyr. Jančálek 46". Rámováno, zaskleno. Klášter v Dačicích. Olej na kartonu, 34x49 cm, sign. vlevo dole" Cyr. Jančálek".