Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice obrazů

A59/1271

Různí autoři

ČTVEŘICE OBRAZŮ

Atanas Tasev (1897-1991), V hospodě. Olej na kartonu, 22x27 cm, sign. vpravo dole "A. Tasev.". Rámováno, zaskleno. Kupky sena ve večerní krajině. Olej na kartonu, 20x30 cm, nezn. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Plachetnice. Olej na kartonu, 24x31 cm, nezn. Rámováno, zaskleno. Povoz s koněm. Olej na překližce, 23x31 cm, zn. a dat. vpravo dole "K. R... 53". Rámováno. Stav A/B.