A59/1273
Karel Hofman (1906-1998)
ZIMA NA VALAŠSKU
Tempera na papíře, 22x31 cm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "K. Hofman". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.