A59/1294
Alexander J. Pelíšek (1889-1919)
DVOJICE PRAŽSKÝCH MOTIVŮ
Mostecká věž. Ze zahrady hraběte Ledeboura. Olej na kartonu, 60x50 cm, sign. vpravo dole „Alex. J. Pelíšek“. Rámováno. Stav C.