A59/1304
Eduard S. Kostrhon (1910-1966)
NA KŘIŽOVATCE
1964
Tempera na papíře, 65x90 cm, sign. vlevo dole "E. Kostrhon". Rámováno, zaskleno.
E. S. Kostrhon - brněnský malíř, studoval architekturu na technice v Praze. Účastnil se výstav S.V.U. a Zlínských salonů.