A59/1305
Jaroslav Grus (1891-1983)
NA CESTĚ
1960
Tempera na papíře, 64x89 cm, dat. vlevo dole "60" a sign. vpravo dole "J. Grus". V pravém horním rohu natržený papír. Rámováno, zaskleno.