A59/1306
Jaroslav Grus (1891-1983)
KRAJINA SE SILNICÍ
1965
Tempera na kartonu, 43x60 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „J. Grus“, dat. vlevo dole „65“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka JUDr. Ladislava Machýčka.