A59/1307
P. Kozák
KUCHYŇSKÉ ZÁTIŠÍ
Pol. 20. stol.
Tempera na kartonu, 59x50 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "P. Kozák.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.