A59/1308
František Bič (1920-1992)
ZÁTIŠÍ S ARTYČOKY
1955
Olej na překližce, 34x33 cm, sign. a dat. vpravo dole "F. Bič 55". Rámováno.
František Bič – malíř, grafik a sochař v Brně. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole u F. Myslivce, Lichtága, Süssera, Langera (1941–1944).