Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét malíře Zdeňka Veselého

A59/1317

Přemysl Straka (1926-2003)

PORTRÉT MALÍŘE ZDEŇKA VESELÉHO

1970
Olej na desce, 61x43 cm, sign. a dat. na zadní straně "Straka 70". Rámováno. Stav A.