A59/1319
Vítězslav Odstrčil (1951-?)
AKT DÍVKY
60. - 70. léta 20. stol.
Dřevořezba, v. 115 cm, sign. na plintu: "VIKI".
http://viki-sochy.cz/
http://viki-sochy.cz/