A59/1320
Vítězslav Odstrčil (1951-?)
HLAVA - MASKA
60. - 70. léta 20. stol.
Dřevořezba, š. 62 cm, sign. "VIKI".
http://viki-sochy.cz/
http://viki-sochy.cz/