A60/008
František Drtikol (1883-1961)
PORTRÉT TOMÁŠE GARRIGUE MASARYKA S PODPISEM
1929
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 221x164 mm. Recto vpravo dole perem podepsáno a datováno "T. G. Masaryk 23 / IX 29.", tamtéž značeno slepotiskovým razítkem "COPYRIGHT DRTIKOL PRAGUE".
Zlomený horní roh.