A60/027
Jaroslav Rössler (1902-1990)
GEMAIN
1926
Černobílá bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, pozdější autorská zvětšenina patrně ze 70. až 80. let 20. stol. 141x120 mm. Verso značeno autorským razítkem, perem název díla a datace.